Arked napisał(a):

Tylko, że takie dołowanie w tabeli się zwyczajnie nie opłaca właścicielowi Wisły. Słaba druzyna to pustki na trybunach, mniejsze pieniądze za transmisje i reklamy oraz minimalne szanse na zarobienie na transferach. Jeśli obecna polityka Cupiała zaprowadzi nas w dolne rejony tabeli to raczej będzie to spowodowane nieudlonością i niekompetencją niż celowym działaniem.
A z naszych Czekajów, Urygów i Burlig, przy całej sympatii dla wychowanków, to nie będzie drużyny na MP nawet za sto lat.
|
Tylko że u nas Właściciel o wszystkim dowiaduje (przekonuje) się ostatni.