|
Kondycje to on może i ma do gry do przodu ale jak się trzeba wrócić to już nie bardzo... chciałbym kiedyś zobaczyć statystykę jego odzyskanych piłek albo wygranych pojedynków z meczu (wiem że to nie jego główna rola) z ŁKS było okrągłe 0?
mecz niezły do 55, niby mecz pucharowy w środku tygodnia ale nie ma co pisać zwyczajnie odpuścili po 3 bramce.
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.
twitter: bart_ozog
|