Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54748
Stary 15.04.2012, 22:46
Tylko, że takie dołowanie w tabeli się zwyczajnie nie opłaca właścicielowi Wisły. Słaba druzyna to pustki na trybunach, mniejsze pieniądze za transmisje i reklamy oraz minimalne szanse na zarobienie na transferach. Jeśli obecna polityka Cupiała zaprowadzi nas w dolne rejony tabeli to raczej będzie to spowodowane nieudlonością i niekompetencją niż celowym działaniem.

A z naszych Czekajów, Urygów i Burlig, przy całej sympatii dla wychowanków, to nie będzie drużyny na MP nawet za sto lat.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując