Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20267
Stary 15.04.2012, 22:27
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Ja to widzę tak :

Kod:
odpowiednio: drużyna, pkt, pkt w małej tabeli, bramki w małej tabeli

1. Polonia 49    22 10-9
2. Korona  49    20 15-11
3. Wisła   49    16 6-7      4 1-0
4. Lech    49    16 12-12    1 0-1
5. Legia   49    15 12-8
6. Śląsk   49    13 13-18
7. Ruch    49    11 13-16
Sorry za to Dyskopolo na 1 i Koronę nad nami, ale chciałem naszym warszawskim rozmywaczom uświadomić, że liga jeszcze może być ciekawa. Ta kolejka to dopiero początek końca marzeń o 9 mistrzostwie na Łazienkowskiej. Jeszcze porażka w finale PP z Ruchem i Legia w ogóle poza pucharami Skorży wypada tylko przeprosić kibiców, Ljuboja nie podpisuje kontraktu i wielka wyprzedaż w klubie. Wisełka na pudle, Probierz obwołany cudotwórcą, Cupiał zostawia mu Melexa, Ilieva, Genkova i Pereikę na LE i wykłada kase na transfery.

Są też inne plusy takiego scenariusza - nie musielibyśmy się kłócić o to, czy tegoroczny mistrz to najsłabszy mistrz od niepamiętnych czasów.
Istny hardcore
Twój scenariusz jest możliwy (chyba - nie sprawdzałem wszystkich kombinacji, ufam w prawdziwość wyliczeń), ale na ile prawdopodobny? Obawiam się, że jednak znacznie mniej niż mój
Oczywiście, że końcówka ligi może być (i pewnie będzie) ciekawa i wiele jeszcze może się wydarzyć. Np. nagłe odrodzenie Śląska, piorunującą końcówka Groclinu, weekendy cudów, itp. - ale pisząc, że "wszystko się może zdarzyć" miałem raczej na myśli "wszystko" bardziej prawdopodobne niż 7 drużyn z jednakową ilością punktów.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując