Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54747
Stary 15.04.2012, 22:19
Sprzedać wszystkich co się da, nie kupować nikogo, bo tego nie potrafimy.

Grać Czekajami, Urygami i Burligami,pewnie pokopiemy się w dolnych rejonach tabeli ale za rok,dwa, jak się towarzystwo zgra to i możliwa walka o MP. Bo to taka liga, a gra w dolnych rejonach tabeli od tych w górnych specjalnie niczym się nie różni, emocje te same. A no różnica może jest taka,że nie popodpisujemy jakiś miernych, niechcianych nigdzie "piłkarzy"z założeniem gdy o MP, co zazwyczaj skutkuje deficytem i wiekim kacem po nieudanych pucharach.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując