Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
manolo
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
13117
15.04.2012, 20:45
PO tym sezonie kontrakty kończą się m.in. tym zawodnikom z ekstraklasy: celeban,dudek,madej (śląsk), wojtkowiak,kikut (niestety lech), brzyski, trałka (polonia). Może ktoś z nich by się nadał?
manolo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manolo
Znajdź inne posty napisane przez manolo