Wyświetl pojedynczy post
manolo
Junior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13117
Stary 15.04.2012, 20:45
PO tym sezonie kontrakty kończą się m.in. tym zawodnikom z ekstraklasy: celeban,dudek,madej (śląsk), wojtkowiak,kikut (niestety lech), brzyski, trałka (polonia). Może ktoś z nich by się nadał?
Odpowiedz cytując