Adenalix napisał(a):

|
Moim zdaniem ocenianie trenera Probierza za pracę w Wiśle teraz to science-fiction.
|
Ależ ja się z tym zgadzam. Jak zresztą (przynajmniej deklaratywnie, do czasu aż zagram dwa-trzy słabe mecze z rzędu) większość forum. I możemy się tak zgadzać co do potrzeby stabilizacji na pozycji trenera przez kilkanaście stron teamatu, a Cupial i tak go wywali. Bo zawiódł jego oczekiwania.
Bo co do jego wypowiedzi - zgody nie będzie. Przy czym ja źle Probierzowi nie życzę, bo musiałbym źle życzyć Wiśle.