Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1259
Stary 15.04.2012, 19:47
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem ocenianie trenera Probierza za pracę w Wiśle teraz to science-fiction.
Ależ ja się z tym zgadzam. Jak zresztą (przynajmniej deklaratywnie, do czasu aż zagram dwa-trzy słabe mecze z rzędu) większość forum. I możemy się tak zgadzać co do potrzeby stabilizacji na pozycji trenera przez kilkanaście stron teamatu, a Cupial i tak go wywali. Bo zawiódł jego oczekiwania.

Bo co do jego wypowiedzi - zgody nie będzie. Przy czym ja źle Probierzowi nie życzę, bo musiałbym źle życzyć Wiśle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując