|
Maaskant może nie jest trenerem z sporą wiedzą taktyczną ale osobą która potrafiła scalić zespół po LM to się już wogóle rozsypało zresztą on też. U Moskala było podobnie chociaż inaczej, Probierz to juz wogóle trener z innej bajki.
Szkoda mi Valckxa bo budował zespół a tu przychodzi taki Bednarz i pieprzy że jego transfery były do kitu.
|