Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18721
Stary 15.04.2012, 18:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jasne. tylko ja nie mogę grać w poniedziałki i piątki (praca) i raczej jako bramkarz. W polu wytrzymam maks dwadzieścia minut.

Ale faktycznie będzie taniej.
per saldo będzie drożej - wszystkie mecze z tanim wolfym na bramce przegrywamy co najmniej kilkoma golami w plecy (bo Pareiko jednak coś więcej umie) i spadamy do I ligi. Strata kasy od C+, ,mniej kibiców, wzrastajacy dług.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując