wolfy napisał(a):

Jasne. tylko ja nie mogę grać w poniedziałki i piątki (praca) i raczej jako bramkarz. W polu wytrzymam maks dwadzieścia minut.
Ale faktycznie będzie taniej.
|
per saldo będzie drożej - wszystkie mecze z tanim wolfym na bramce przegrywamy co najmniej kilkoma golami w plecy (bo Pareiko jednak coś więcej umie) i spadamy do I ligi. Strata kasy od C+, ,mniej kibiców, wzrastajacy dług.