Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20257
Stary 15.04.2012, 18:39
studio napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze postawiles wszystkie pieniadze jakie masz na Lechie i ze udupiles wszystko Zejdz gwiadeczko na ziemie i sprawdz jaka jest rzeczywistosc
--------
Nie bawię się w hazard . A rzeczywistośc wyglada tak jak opisałem. Kikut w piewrszych minutach za wejście (skoszenie równo z trawą) powinien wyleciec z boiska. Później tez miał takie wejście. Wojtkowiak za kazdym razem walił z łokcia w twarz Koseckiego.Karny ewidentny dla Lechii nie wiadomo dlaczego nie odgwizdany. W TV są nawet powtórki w czasie meczu .
Rozumiem, że skakkałes jak małpka ze szcześcia na stadionie to nie mogłes widziec.
Odpowiedz cytując