Wyświetl pojedynczy post
endrjuKrk
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13116
Stary 15.04.2012, 18:05
Wg mnie nr 1 powinna byc dwojka z gornika - Milik i Olkowski. Milik moze jeszcze nie na 1 sklad ale przy Genkowie mysle zeby sie mogl bardzo rozwinac.Widze w nim duzy potencjal

Olkowski na prawa obrone. W gorniku gra jako PO albo PP. Mysle ze na skrzydlo znalezliby sie lepsi od niego ale jako prawy obronca wydaje sie idealny. Bardzo ofensywny, bardzo ambitny. Wg mnie jeden z lepszych pilkarzy wielkich derbow slaska. Pod koniec meczu widac bylo ze braklo mu pary ale ganial na ambicji. Brakuje mu troche dokladnosci w podaniach i dosrodkowaniach ale to jest do wypracowania.
Odpowiedz cytując