Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18718
Stary 15.04.2012, 17:44
comek napisał(a):Wyświetl post
Melikson musi zostać, gdy podpisywali z nim umowę, wiedzieli ile będzie zarabiał to dlaczego teraz jest za drogi?
Właśnie wiedzieli na co się piszą podpisując kontrakty nie tylko z nim. Przecież nawet jakby awansowali do LM to by im brakło jak te długi niby są takie wielkie. Poza tym czy zdanie zawodnika i trenera jest mniej ważne czy dyrektora, który uważa się za już nie powiem kogo
Odpowiedz cytując