comek napisał(a):

Melikson musi zostać, gdy podpisywali z nim umowę, wiedzieli ile będzie zarabiał to dlaczego teraz jest za drogi ?
|
Właśnie wiedzieli na co się piszą podpisując kontrakty nie tylko z nim. Przecież nawet jakby awansowali do LM to by im brakło jak te długi niby są takie wielkie. Poza tym czy zdanie zawodnika i trenera jest mniej ważne czy dyrektora, który uważa się za już nie powiem kogo
