Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20253
Stary 15.04.2012, 17:33
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
W kontekście naszej walki o puchary dzisiaj widać, jak cholernie szkoda tych meczów z Legią i Lechem... 4 pkt my więcej, po punkcie mniej Legia i Lech... dziś robiłoby to kolosalną różnicę. (Nie mówiąc już o innych frajersko przegranych meczach na R22).
Jakby odjąć tylko kilka z tych wielu skandalicznych porażek z drużynami niżej notowanymi to dzisiaj razem z kilkoma innymi zespołami pełzalibyśmy w szalonym wyścigu o tytuł lub nawet bylibyśmy liderem. Trochę to zabawne szczerze mówiąc.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując