Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18716
Stary 15.04.2012, 17:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ljuboja zarabia tyle co dwóch Jaliensów, jak nie więcej. U nas z zasady nie daje się takich kontraktów.
Tak bo u nas panują zasady równości jeszcze z poprzedniego systemu. Nie może być kominów płacowych bo się szatnia zbuntuje. I dzięki temu mamy masę średnich zawodników zamiast 2-3 coś wnoszących. No i pozbyć się Meliksona bo przecież za dużo zarabia.
Odpowiedz cytując