wolfy napisał(a):

|
Ljuboja zarabia tyle co dwóch Jaliensów, jak nie więcej. U nas z zasady nie daje się takich kontraktów.
|
Tak bo u nas panują zasady równości jeszcze z poprzedniego systemu. Nie może być kominów płacowych bo się szatnia zbuntuje. I dzięki temu mamy masę średnich zawodników zamiast 2-3 coś wnoszących. No i pozbyć się Meliksona bo przecież za dużo zarabia.