Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 15.04.2012, 17:14
koniak napisał(a):Wyświetl post
Zróbcie pomnik Maaskantowi, skoro był taki dobry. Dlaczego tak świetny fachowiec od pół roku nie może znaleźć zatrudnienia i żeruje cały czas na naszym klubie ?
Dlaczego "żeruje"? Przecież umowy z trenerami nie są konstruowane w jakiejś tajemnicy, obie strony są świadome warunków na jakie idą, a to że wcześniej Kasperczak a teraz Maaskant dostają kablową rentę, to może być tylko wina niedopełnienia warunków umowy ze strony Cupiała. Nadprezes płaci za swoją gorącą krew. A Maaskant - że dają? To czemu nie brać? Nikt tu nie twierdzi że to jakiś gigant honoru i kryształowy człowiek.
Odpowiedz cytując