wolfy napisał(a):

Ja rozumiem że masz szczątkowy kontakt z rzeczywistością, ale w tym momencie przegiąłeś. Uważasz że Jaliens zarabia tyle co Ljuboja? 700+ k euro?
Rozumiem, że brak Ci argumentów ale nie posuwaj się do tak oczywistych i zwyczajnie żenujących manipulacji. Ljuboja zarabia tyle co dwóch Jaliensów, jak nie więcej. U nas z zasady nie daje się takich kontraktów.
|
Czy ty masz problemy z pamięcią Stefanie N?
Nie rozmawiam z tobą bo gardzę tobą jako człowiekiem. Znowu mnie zaczepiasz? Omijam cię jak śmierdzące gówno, a tu znowu szambo wylało....
Bierz swoje carbodolary (którymi się tak chwaliłeś) zamawiaj taksówkę i odjazd ode mnie zakompleksiony ćwoku.
Z każdym na forum mogę rozmawiać pomimo co oczywiste różnic w poglądach, ale nie z Tobą.
BTW
Wyraźnie napisałem ze to przykład - zamiast Ljuboja wstaw nowy Melikson.