Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18710
Stary 15.04.2012, 16:08
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
U nas natomiast na zasadzie braku laku wzięto tego Czekaja nie ogranego w lidze i wrzucono do gry zamiast gdzieś go najpierw wypożyczyć. Gra Czekaja co najwyżej pokazuje jak przepłaciliśmy za Jaliensa a nie że Czekaj jest lepszy. Obydwaj grają podobnie.

Najpierw kupmy (skoro nie szkolimy) kilku młodych wybijających się chłopaków a potem będziemy mogli oceniać czy ogrywanie ma sens.
No dokładnie. Skoro między zawodnikiem starszym, a młodszym i do tego wychowankiem nie widać różnicy to po co ma grać ten starszy i do tego droższy? Czy Czekaj okaże się w przyszłości solidnym obrońcą to się dopiero okaże. Uryga też mi się wydaje pewniejszy, ale moim zdaniem obaj zasługują, aby grać jeżeli ich gra nie przynosi wartości ujemnej.
Odpowiedz cytując