|
Ktoś jeździ do Wawy jakoś regularnie?
Wybieram się w środę autkiem - muszę się dostać na Ursynów / Kabaty - tamte okolice - czyli od południa.
Wiadomo że przez Radom - a potem pytanie czy się pchać przez Grójec - Sękocin czy odbić na Piaseczno jakoś - żeby nie wpieprzyć się jakieś mega korki ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|