Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25383
Stary 15.04.2012, 14:56
Ktoś jeździ do Wawy jakoś regularnie?

Wybieram się w środę autkiem - muszę się dostać na Ursynów / Kabaty - tamte okolice - czyli od południa.

Wiadomo że przez Radom - a potem pytanie czy się pchać przez Grójec - Sękocin czy odbić na Piaseczno jakoś - żeby nie wpieprzyć się jakieś mega korki ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując