|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
|
|
baton napisał(a): 
|
Wybieram sie na tydzien do Austrii, chcialbym miec tam internet, cos w stylu neta na karte (np jak Orange free na karte w PL). Mozecie cos polecic ?
|
http://translate.google.com/translat...t-mobile.at%2F
Poszukaj sobie 
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 15.04.2012 o godz. 13:00.
|
|