Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25382
Stary 15.04.2012, 12:58
baton napisał(a):Wyświetl post
Wybieram sie na tydzien do Austrii, chcialbym miec tam internet, cos w stylu neta na karte (np jak Orange free na karte w PL). Mozecie cos polecic ?
http://translate.google.com/translat...t-mobile.at%2F

Poszukaj sobie
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 15.04.2012 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując