Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 15.04.2012, 12:22
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie widzę że zamiast w jakiś sposób wspierać trenera to wy jednak czekacie na tercet Smuda-Kapka-Bednarz.
Wtedy dostaniecie setki testowanych bramkarzy, piłkarzy typu Branco i Jirsak za kosmiczne pieniądze. Będziecie mieli Wisłę "marzeń".
A Ty dla odmiany skąd wiesz, że przy Probierzu Bednarz nie zafunduje nam kompromitującej polityki kadrowej, którą zresztą zapowiada i tysiąca chorych testów?

Co za ludzie.

Smuda przynajmniej mógłby postawić Cupiałowi jakieś wymagania.

A Probierz na razie każdą swoją decyzją personalną i wynikami pokazuje, że jest beznadziejnym trenerem, nie umiejącym reagować na rozwój wydarzeń boiskowych. Że nie czuje tej drużyny.

Nie ma najmniejszego powodu, by tak słaby trener był przez kogokolwiek wspierany. On w ogóle nie powinien trafić do Wisły, dla dobra klubu lepiej, by odszedł jak najszybciej zanim narobi jeszcze większych szkód. Nie wspiera się błędów i pomyłek.
Odpowiedz cytując