|
Probierz miał jasno określone zadanie wywalczyć puchary. Jeśli mu się nie uda, to znaczy że oblał egzamin. Czy dać mu szansę na poprawkę, nie wiem: ale na razie to co pokazuje w Wiśle przemawia, za tym że raczej nie. A jeśli chodzi o Urbana to jest to ten sam poziom co Probierz, przemawia za nim dosyć udane wprowadzanie młodych piłkarzy do 1. drużyny.
|