nero napisał(a):

Czy korzystał ktoś z usług Open Finace?
Jak to wygląda, idę do nich oni obliczają gdzie jest najtańszy kredyt, mówią mi szczegóły? Płacę coś u nich?
|
Powinno być ok. Nie płacisz nic.
Ale jak najlepszą ofertą będzie Getin Bank to sie zastanów w kontekście poniższej informacji:
http://www.stockwatch.pl/gpw/openfin...at,wyniki.aspx
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"