JrQ- napisał(a):

|
Czy były zapytania, oferty tego nie wiesz. Tak czy siak rozegrał kilka dobrych meczów, w kadrze gra regularnie, myślę, że nie było woli jego sprzedaży, poprzedni sezon miał pod względem liczb dobry. Oczywiście Bednarz to łamaga i go nie sprzeda, bo nie zarabia wiele, a kimś trzeba grać, ale gdyby był jakiś bardziej ogarnięty dyrektor sportowy, to kto wie.
|
Gdyby były konkretne oferty - za dobrą kasę dla Wisły - już by Kirma nie było w Wiśle. Parafrazując Ciebie -
Valxcs to łamaga - wolał sprzedać przydatnych Brożków niż Kirma czy Jirsaka.... ochłoń chłopie - Ani Valxcs ani Bednarz nie sprzedadzą/li za dobre pieniądze Jirsaka i Kirma - bo widać że chętnych na nich nie ma.
Po co się oszukiwać? Kupując Andraża rywalizowaliśmy o niego z norweskim klubem. Takie miał wzięcie. Teraz jest starszy, ten milion to nadzieja taka że znajdzie się naiwniak i go kupi. Podobnie z Jirsakiem było... właśnie kontrakt mu się kończy. Skoro genialny Valxs nie był w stanie pozbyć się Jirsaka czy Kirma to Bednarz ma to zrobić? Pokaż łosi chętnych na Andraża
