Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13111
Stary 15.04.2012, 10:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
heh
najlepsze jest to że Bednarz mówi ze będą cięcia, ze bedzie sprzedaż piłkarzy i budżet będzie widocznie mniejszy niż w tym sezonie, a wy ....a dalej te składy swoje wypisujecie opierając sie na piłkarzach którzy prawdopodobnie wylecą najprędzej bo budżet za bardzo zjadają typu Meliksona czy Genkowa. Skoro łysy powiedział ze jedynie nie na sprzedaż jest Brud i Czekaj to na nich opierajcie swoje dywagacje.

Kurto- Czekaj, Głowacki, X, X - Uryga, Wilk - Stanek ( Gajos?) , Chrapek, Boguski (Pietruszka?)- Brożek Paweł
Brożek na ważny kontrakt i Trabzon go za darmo nie puści...
Wpisz tam Szewczyka

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe zatem dlaczego od 4 lat gry Kirma w Wiśle pies z kulawą nogą (za przeproszeniem) nie zapytał o Słoweńca? Żadnych ofert. Taaa milion. Nie wiem czy 400 tysięcy euro (tyle ile nas kosztował) weźmiemy za ten rarytas.

Optymistą jesteś
Czy były zapytania, oferty tego nie wiesz. Tak czy siak rozegrał kilka dobrych meczów, w kadrze gra regularnie, myślę, że nie było woli jego sprzedaży, poprzedni sezon miał pod względem liczb dobry. Oczywiście Bednarz to łamaga i go nie sprzeda, bo nie zarabia wiele, a kimś trzeba grać, ale gdyby był jakiś bardziej ogarnięty dyrektor sportowy, to kto wie.
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 15.04.2012 o godz. 10:56.
Odpowiedz cytując