szprotson napisał(a):

heh
najlepsze jest to że Bednarz mówi ze będą cięcia, ze bedzie sprzedaż piłkarzy i budżet będzie widocznie mniejszy niż w tym sezonie, a wy ....a dalej te składy swoje wypisujecie opierając sie na piłkarzach którzy prawdopodobnie wylecą najprędzej bo budżet za bardzo zjadają typu Meliksona czy Genkowa. Skoro łysy powiedział ze jedynie nie na sprzedaż jest Brud i Czekaj to na nich opierajcie swoje dywagacje.
Kurto- Czekaj, Głowacki, X, X - Uryga, Wilk - Stanek ( Gajos?) , Chrapek, Boguski (Pietruszka?)- Brożek Paweł
|
Brożek na ważny kontrakt i Trabzon go za darmo nie puści...
Wpisz tam Szewczyka
Ogryzek napisał(a):

Ciekawe zatem dlaczego od 4 lat gry Kirma w Wiśle pies z kulawą nogą (za przeproszeniem) nie zapytał o Słoweńca? Żadnych ofert. Taaa milion. Nie wiem czy 400 tysięcy euro (tyle ile nas kosztował) weźmiemy za ten rarytas.
Optymistą jesteś
|
Czy były zapytania, oferty tego nie wiesz. Tak czy siak rozegrał kilka dobrych meczów, w kadrze gra regularnie, myślę, że nie było woli jego sprzedaży, poprzedni sezon miał pod względem liczb dobry. Oczywiście Bednarz to łamaga i go nie sprzeda, bo nie zarabia wiele, a kimś trzeba grać, ale gdyby był jakiś bardziej ogarnięty dyrektor sportowy, to kto wie.