mitmichael napisał(a):

|
Dobrze gada Kołton i ten co prowadzi na polsacie magazyn ekstraklasy - Meliksona jak bedzie chcial klub sprzedac nawet za 1.5mln to powinni sie wstrzymac i zrobic wszystko by odzyskac jego dawna wartosc ( w tamtym sezonie byl wart wiecej) i nadal na Nim budowac druzyne. - ja sie z Nimi zgadzam w zupełnosci.
|
Tylko, że on nie młodnieje i za rok będzie miał 29! lat