Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18684
Stary 15.04.2012, 10:28
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Brożek do nas trafi byłby to bardzo mocny atak. Też mam takie spostrzeżenia co do Genkova. Z Bitonem ta współpraca nie wygląda idealnie, Biton to typowy snajper, często poza grą. Brożek notował mnóstwo asyst, lubi grę kombinacyjną - taj jak Genkov. Ponadto do kontrataku ma większe predyspozycje niż Cwetan. Z Kolei Bułgar jest świetny przy stałych fragmentach gry. Ta para napastników mogłaby przebić atak Legii
To jest trzeci brat bliźniak? A tak na powaznie powrot Brozka i Glowackiego, razem z juz obecnym Małeckim to powrot do Towarzystwa Wzajemnej Adoracji, zwalniania trenerów i klepania sie po pleckach. My chcemy byc profesjonalnym klubem?
Odpowiedz cytując