Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 15.04.2012, 09:46
bardzo dobry mecz do strzelenia przez ŁKS bramki. Widać było ze po trzeciej nasi odpuscili juz pressing a ŁKS to wykorzystał.
Nie od dziś wiadome jest że nie mamy obrony i w końcu znalazł sie trener który zaryzykował i ustawił nas wysoko by po prostu atakować a nie bronić się!
Nunez i Kirm, tym dwóm jakbym mógł strzeliłbym w kolano.Nunezowi za jego głupotę, fajnie ze zrobi crossa ale jego nonszalancja mnie totalnie rozpierdala. Andrażowi za to że jest fenomenem. Każde jego zagranie jest złe, jak wydaje sie ze akcji nie da sie s.......ić, on i tak ja s.......i. Fajnie ze zaliczył asystę, ale najpierw trzeba podziękować frajerowi z ŁKS który dostał dziurę.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując