Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18679
Stary 15.04.2012, 08:12
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Musisz po prostu zacząć oglądać mecze - wtedy zrozumiesz
Na dziś to Garguła jedynie z Kirmem może rywalizować na najgorszego zawodnika Wisły

A co do meczu to był on historyczny...Paljic po prawie 2 latach, w końcu dobrze dośrodkował..cud
Ja rozumiem, że Kirm Cię zawiódł ale odrobinę obiektywizmu proszę - w porównaniu z Gargułą to Kirm jest profesorem od techniki, dośrodkowań, zaangażowania, strzałów na bramkę, gry obronnej i ofensywnej.
Guła jedynie lepiej po Polsku mówi choć w tej kwestii najlepiej obaj wychodzą milcząc ("należy przeprosić kibiców" za "jeden mecz mniej do końca sezonu" )
Odpowiedz cytując