1q2 napisał(a):

Musisz po prostu zacząć oglądać mecze - wtedy zrozumiesz
Na dziś to Garguła jedynie z Kirmem może rywalizować na najgorszego zawodnika Wisły
A co do meczu to był on historyczny...Paljic po prawie 2 latach, w końcu dobrze dośrodkował..cud
|
Ja rozumiem, że Kirm Cię zawiódł ale odrobinę obiektywizmu proszę - w porównaniu z Gargułą to Kirm jest profesorem od techniki, dośrodkowań, zaangażowania, strzałów na bramkę, gry obronnej i ofensywnej.
Guła jedynie lepiej po Polsku mówi

choć w tej kwestii najlepiej obaj wychodzą milcząc ("należy przeprosić kibiców" za "jeden mecz mniej do końca sezonu" )