Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 15.04.2012, 03:07
Z Wilkiem poza pierwszym składem to ja rozumiem jakiś żart? Co do Ilieva zdjętego w trakcie meczu to trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że grając jeden meczy tygodniowo Ivica wytrzymuje 60 minut. Dlatego uważam, że jest przepłacanym piłkarzem, choć w 60 minut robi więcej niż Kirm w trzy mecze. Kirm ma po prostu bieganie, może po dwóch meczach z rzędu wrócić biegiem do domu, a po Ivice trzeba by zamówić helikopter żeby go zabrać wprost z boiska.
Inna sprawa mnie nurtuje: dlaczego Pajlic po dwóch sezonach w Wiśle, (mieszkania w Polsce, gdzie musisz iść do sklepu, załatwić sprawę administracyjną, zawieźć dziecko do przedszkola itd.) nadal udziela wywiadów w języku angielskim? To samo Kirm, który jest tu jeszcze dłużej? To moim zdaniem pokazuje jak poważnie Panowie traktują przystanek w Polsce na drodze ich futbolowej kariery.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując