Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20219
Stary 15.04.2012, 01:54
irman napisał(a):Wyświetl post
Zgasiłeś mnie.

Wyprzedza was jesienny spadkowicz, wesoła trupa z Kielc, a jeden punkt mniej ma mocna paczka pod wodzą Adasia Nawałki. Wszyscy razem mają pewnie mniejszy budżet niż wy. W waszych meczach jakości nie ma żadnej. Kopanina do kwadratu. Nie chce mi się prowadzić dyskusji, który mistrz słabszy itp. Doskonale zdaje sobie przy tym sprawę w jak głębokiej dupie jesteśmy my.

I tak przyznaję to, zazdroszczę, bo chciałbym być na waszym miejscu. Piszę to bez ironii.

Ale i tak jesteście żałośnie słabi i patrzeć się na was nie da.

Tak wiem. Jesteśmy jeszcze gorsi.

zadarłes z najwazniejszymi ludzmi na tym forum .......az strach pomyslec jakie beda odpowiedzi - napinka- i jaks NOWA prawda - a wszystko to w ramach przyzwolenia naszych MODERATOROW ktorzy toeruja wpisy i napinke kolesi z Wa-wy lub spod tego miasta ....jak zawsze napisze ... NIE KARMIC WARWSIAWSKICH TROLI ..... maja MP raz najakis czas i napinka trwa ......pozdro dla Wszystkich Modow
Odpowiedz cytując