Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54739
Stary 15.04.2012, 01:49
Ok, tyle, że Maor pokazał się tylko w lidze i to rok temu. Po dwumeczu z Litexem sprzedanie go za 3 mln euro było jak najbardziej realne. 27 lat, udana runda, niezły dwumecz. W pucharach pokazał się tylko w tym dwumeczu z Litexem. Podobnie jak w Litexie ich gwiazda Tom miał z nami dobry mecz. Teraz Maor jest rok starszy, miał słaby sezon. Ostatnia szansa na sprzedanie go za niezłe pieniądze, ale... miał słaby sezon. Kluby, które będą go chciały kupić spojrzą na to, że miał tak naprawdę udaną tylko jedną rundę, jest graczem, którego się już nie sprzeda, który zbyt wielkich postępów już nie poczyni.

Rybus pokazał się w ostatniej rundzie i w Europie i w lidze. Rundę miał naprawdę udaną. 5 lat młodszy. Zresztą rozważanie wysokości jego transferu z jednego powodu nie ma sensu - poszedł do ligi rosyjskiej. Z takich rynków jak Rosja, Turcja, Ukraina, Chiny za Maora mogłaby przyjść oferta za Maora w wysokości 3 mln euro. Tak samo jak za Mierzejewskiego Trabzonspor zapłacił 5 mln euro. Wszyscy wiedzą, że w tamtych ligach często się przepłaca za zawodników.

Maor z kolei może chcieć odejść do Włoch, Anglii, Francji, Portugalii, Niemiec czy Holandii. Jednak na przykład BVB za 2-3 mln euro kupuje lepszych niż Maor zawodników. W tych ligach nie będą raczej przepłacać. Jeżeli będzie go ktoś chciał z ligi rosyjskiej, czy tureckiej to całkiem możliwe, że zapłaci za niego te 3 mln. Jednak, czy Maor będzie chciał odejść do takiej ligi? Fajnie jakby chciał zostać. Jednak dla niego to ostatni dzwonek na niezły transfer. Czy chce grać w Wiśle do końca kariery? Jeżeli chce to wszyscy powinniśmy być zadowoleni. Jeżeli nie to nie ma co płakać, że odejdzie.

Problemem nie jest to, że Maor odejdzie. To normalna rzecz w większych niż Wisła klubach. Problemem jest to, że prawdopodobnie zostanie zastąpiony zawodnikiem klasę gorszym. Jednak to będzie większy problem za rok. Awansować do pucharów możemy bez Maora. Popatrzmy na drużyny, które walczą o mistrzostwo. Poza Legią nikt nie ma takiej indywidualności. Ma ją Lech, ale nie gra o mistrzostwo.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 15.04.2012 o godz. 01:52.
Odpowiedz cytując