Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1673
Stary 15.04.2012, 01:08
Dobrze ale co w sprawie katastrofy?

JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
uprawnionym wydaje mi się być pytanie czy w postępowaniu rosyjskich władz i toku sugestii Michnika (czy też jak to sam sugeruje rzecz jasna anonimowego "znanego brytyjskiego komentatora") nie ma pewnej analogii
Przynajmniej można byłoby rzec, że ich (Michnika i sowietów) błoto z podobnej gliny jest ulepione. Parszywe kanalie, ujmując rzecz krótko.
Hm...dokładnie tak . Te dwie wiadomości razem wzięte... Trzeba iść w zaparte i kreować się na obiektywnie patrzących "patriotów" (<-A.M) ...
Ostatnio edytowane przez darksun : 15.04.2012 o godz. 01:14.
Odpowiedz cytując