Dobrze ale co w sprawie katastrofy?
JEDREK76 napisał(a):

uprawnionym wydaje mi się być pytanie czy w postępowaniu rosyjskich władz i toku sugestii Michnika (czy też jak to sam sugeruje rzecz jasna anonimowego "znanego brytyjskiego komentatora") nie ma pewnej analogii
Przynajmniej można byłoby rzec, że ich (Michnika i sowietów) błoto z podobnej gliny jest ulepione. Parszywe kanalie, ujmując rzecz krótko.
|
Hm...dokładnie tak

. Te dwie wiadomości razem wzięte... Trzeba iść w zaparte i kreować się na obiektywnie patrzących "patriotów" (<-A.M) ...