Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20218
Stary 15.04.2012, 00:18
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Tu masz tabelę największej żenady wiosny, od najmniejszej do największej.
Zgasiłeś mnie.

Wyprzedza was jesienny spadkowicz, wesoła trupa z Kielc, a jeden punkt mniej ma mocna paczka pod wodzą Adasia Nawałki. Wszyscy razem mają pewnie mniejszy budżet niż wy. W waszych meczach jakości nie ma żadnej. Kopanina do kwadratu. Nie chce mi się prowadzić dyskusji, który mistrz słabszy itp. Doskonale zdaje sobie przy tym sprawę w jak głębokiej dupie jesteśmy my.

I tak przyznaję to, zazdroszczę, bo chciałbym być na waszym miejscu. Piszę to bez ironii.

Ale i tak jesteście żałośnie słabi i patrzeć się na was nie da.

Tak wiem. Jesteśmy jeszcze gorsi.
:/
Odpowiedz cytując