0 22 napisał(a):

|
Tu masz tabelę największej żenady wiosny, od najmniejszej do największej.
|
Zgasiłeś mnie.
Wyprzedza was jesienny spadkowicz, wesoła trupa z Kielc, a jeden punkt mniej ma mocna paczka pod wodzą Adasia Nawałki. Wszyscy razem mają pewnie mniejszy budżet niż wy. W waszych meczach jakości nie ma żadnej. Kopanina do kwadratu. Nie chce mi się prowadzić dyskusji, który mistrz słabszy itp. Doskonale zdaje sobie przy tym sprawę w jak głębokiej dupie jesteśmy my.
I tak przyznaję to, zazdroszczę, bo chciałbym być na waszym miejscu. Piszę to bez ironii.
Ale i tak jesteście żałośnie słabi i patrzeć się na was nie da.
Tak wiem. Jesteśmy jeszcze gorsi.