Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
barnet
Member
Od: 12.2007
Offline
#
1225
14.04.2012, 23:50
Ja WAM powiadam żę od nowego sezonu piłkarskiego nowym trenerem będzie FRANEK SMUDA co podobno czyni "CUDA" hahahaha!!!!!! Zakład o drożdżówkę
?
barnet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barnet
Znajdź inne posty napisane przez barnet