Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54736
Stary 14.04.2012, 23:21
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Jak sprzedamy Maora to będzie błąd w stylu sprzedaży Kosy czy Żurawskiego.
Więcej możemy zarboić trzymając dobrą pake niż skład rozprzedając. Nie rozumiem transferów najlepszych zawodników za mniej niż 5 mln euro.

jesli mnie cytujesz to zobacz moj wpis troszeczke wyzej
Odpowiedz cytując