prezes85 napisał(a):

Jak sprzedamy Maora to będzie błąd w stylu sprzedaży Kosy czy Żurawskiego.
Więcej możemy zarboić trzymając dobrą pake niż skład rozprzedając. Nie rozumiem transferów najlepszych zawodników za mniej niż 5 mln euro.
|
jesli mnie cytujesz to zobacz moj wpis troszeczke wyzej