Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18677
Stary 14.04.2012, 22:47
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
szczerze to nie rozumiem tej całej jazdy po Gargule ?
.
Musisz po prostu zacząć oglądać mecze - wtedy zrozumiesz
Na dziś to Garguła jedynie z Kirmem może rywalizować na najgorszego zawodnika Wisły

A co do meczu to był on historyczny...Paljic po prawie 2 latach, w końcu dobrze dośrodkował..cud
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując