dynek.pl napisał(a):

szczerze to nie rozumiem tej całej jazdy po Gargule ?
.
|
Musisz po prostu zacząć oglądać mecze - wtedy zrozumiesz

Na dziś to Garguła jedynie z Kirmem może rywalizować na najgorszego zawodnika Wisły
A co do meczu to był on historyczny...Paljic po prawie 2 latach, w końcu dobrze dośrodkował..cud