|
A mnie zaciekawilo zachowanie Malego zaraz po wejsciu na boisko...a raczej brak czego kolwiek u Malego. Zero powrotow nie anagazowal sie w defensywe w ofensywie same straty juz nawet po meczu pierwszy lecial do szatni schodzic. Maly przeszedl obok meczu w kazdym elemencie.
Mimo wszystko zostawilbym Diaza bo zagra na wielu pozycjach gwarantujac nam jakis poziom dzis zagral dobre zawody.
|