Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13103
Stary 14.04.2012, 22:06
We wczorajszym Dzienniku Polskim w jednym z artykułów dziennikarz spekuluje, czy Wisła nie ściągnie Stilica z Lecha Poznań w miejsce Meliksona. Nie wiem skąd się ten pismak urwał, bo zdaje się, że nie słyszał o kiepskiej sytuacji finansowej naszego klubu... (Marzy mu się też na przykład Prezes z Górnika Zabrze.)
Odpowiedz cytując