|
We wczorajszym Dzienniku Polskim w jednym z artykułów dziennikarz spekuluje, czy Wisła nie ściągnie Stilica z Lecha Poznań w miejsce Meliksona. Nie wiem skąd się ten pismak urwał, bo zdaje się, że nie słyszał o kiepskiej sytuacji finansowej naszego klubu... (Marzy mu się też na przykład Prezes z Górnika Zabrze.)
|