|
Czy ktoś się orientuje co się dzieje z Boguskim? Oficjalna strona milczy na jego temat od czasu jego kontuzji w okresie przygotowawczym w przerwie zimowej. W mediach też nic nie ma. Kiedy w ogóle kończy mu się kontrakt?
Powód: Na stronie Historia Wisły jest informacja, że Boguski ma kontrakt do 30 VI 2015...
Ostatnio edytowane przez foxtrot_green : 14.04.2012 o godz. 21:56.
|