|
Według mnie trzeba nikogo sprzedawać, wystarczy pozbyć się graczy którzy swoją postawą nic nie reprezentują i za zaoszczędzoną na ich wysokich kontraktach kasę pozyskać 2-3, nawet darmowych zawodników (takich którym kończą się kontrakty i którzy chcą spróbować swoich sił w nowym klubie, nie mówię o szrocie typu Branco), którym będzie chciało się grać.
|