Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54731
Stary 14.04.2012, 21:23
Według mnie trzeba nikogo sprzedawać, wystarczy pozbyć się graczy którzy swoją postawą nic nie reprezentują i za zaoszczędzoną na ich wysokich kontraktach kasę pozyskać 2-3, nawet darmowych zawodników (takich którym kończą się kontrakty i którzy chcą spróbować swoich sił w nowym klubie, nie mówię o szrocie typu Branco), którym będzie chciało się grać.
Odpowiedz cytując