Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54730
Stary 14.04.2012, 21:16
jesli niektorzy wyceniaja Maora na 1- 1.,5 -2 mln to co myslicie o sumie ot chodzby za przecietnych Borysiuka lub Komorowskiego ? lub troche lepszego od nich - ale NA PEWNO NIE OD MAORA - Rybusa prawdą jest ze zawodnik jest tyle warty ile ktos za niego zaplaci - ale jak ammy tracic takiego zawodnika jak Maor za takie pieniadze to ja naprawde nie widze wtym sensu ...jesli oddadza Maora za taka sume to za ile chca sprzedawac innych za 100- 200 tys szanujmy sie troche - Maora albo sprzedac za naprawde duza sume czyli ok 5 mln albo go zostawic - na pewno nie sprzedawac na sile za jakiekolwiek pieniadze
Odpowiedz cytując