|
Gość ma już 22 lata, był niedawno w Górniku Zabrze, gdzie za wiele nie pograł, w tym sezonie 5 bramek w 21 spotkaniach pierwszej ligi. Myślę że znalazłoby się paru lepszych napastników młodszych od niego. Wg mnie z pierwszej ligi możemy wyciągać utalentowanych maksymalnie 18-20 lat, powyżej 21 nie ma już sensu.
|