Po prostu Wiślak napisał(a):

|
Według Bednarza, który skutecznie próbuje Wam to wmawiać od dawna. Nie wiem, czy to jest prawda, ale wiem, że Cupiał, gdyby tylko chciał, nie musiałby sprzedawać nikogo.
|
Ale widać chce sprzedawać. Nie chce dokładać, albo inaczej nie chce dużo dokładać do Wisły. Chcesz pisać petycję do niego w tej sprawie? Zawsze tak było nie licząc początkowego okresu.