Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 14.04.2012, 20:19
Czyżby wkrótce miał nastać czas Urbana, kolejnego polskiego pseudotrenera?

Cupiał jest po prostu niesamowity. Tak, niesamowity. Woli wydać i przetracić fortunę na pensje oraz odprawy dla całego stada marnych trenerów, zamiast przeznaczyć te środki na jednego porządnego z nazwiskiem i uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Przecież jakby zliczyć te Cupiałowe trenerskie wydatki okazałoby się, że Wisłę stać byłoby niemal na Houliera czy innego Hitzfelda

Paranoja.

A Probierz to kompromitacja. Zarówno w tym co robi, jak i mówi.
Odpowiedz cytując