|
Kogoś sprzedać trzeba, to na pewno. Potrzebne sa pieniądze na przebudowe. Melikson jest za dobry mimo, że uważam że jest na rynku wart 2 mln Euro, a to że za Mierzejewskiego jakis jeleń dał więcej to nic nie znaczy. Zresztą Mierzejewski był podstawowym reprezentantem w momencie gdy odchodził. Kirma, nikt nie zechce bo ten z koleji za słaby. Więc zostają dwaj Małecki, który ma nierówno pod kopułą (moje zdanie i go nie zmienie) oraz Chavez którego nie powinno być trudno zastąpić, szczególnie że tylko liga będzie w następnym sezonie. Jakby tak za dwóch udało się zgarnąć 2-2,5 miliony Euro to już było by dobrze. Za więcej nie wiem czy ktoś ich kupi.
|