Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 14.04.2012, 20:04
Dla mnie to wypowiedź tyczyła się kibiców. Przecztajcie dobrze on nie mówi ja jestem z Wisłą na dobre i złe tylko cała wypowiedź dotyczy kibiców i oni wg Probierza powinni być z Klubem na dobre i złe.
Czy człowiek nie mający nic wspólnego z Wisła powinie tak mówić do kibiców to inna sprawa.
Odpowiedz cytując