|
Dla mnie to wypowiedź tyczyła się kibiców. Przecztajcie dobrze on nie mówi ja jestem z Wisłą na dobre i złe tylko cała wypowiedź dotyczy kibiców i oni wg Probierza powinni być z Klubem na dobre i złe.
Czy człowiek nie mający nic wspólnego z Wisła powinie tak mówić do kibiców to inna sprawa.
|