Czego Ty chcesz

70% użytkowników forum nie wie nawet co to ironia i sarkazm. Conajmniej 10% nigdy nie grało w piłkę, kolejni 5% to forumowi spece od wszystkiego.
Każdą drużynę buduje się od obrony i środka pola. Najwyraźniej żaden dyr.sportowy i trener (poza paroma wyjątkami), którzy mieli zaszczyt pracy we Wiśle tego nie rozumie...