Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13098
Stary 14.04.2012, 19:40
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
najlepszym transferem będzie wyjebanie Kirma. Jego gra mnie obraża.
Kirma to można opchnąć za przyzwoite pieniądze, skoro za Diaza wzięliśmy około milion, Kirm to reprezentant, liczby też ma calkiem niezłe, może poza tym sezonem.
Odpowiedz cytując