|
z polskich piłkarzy zastanawiałbym się nad Pazdanem bo mógłby coś wnieść do drużyny, byłby przydatny choćby wtedy gdy trzeba bronić wyniku w końcówce, reszta to powinni być raczej gracze młodzi, jeszcze nie wypromowani, od Celebana chyba wolę Jirsaka, do Celebana bardzo podobny stylem gry jest Jovanovic
od Paljica zdecydowanie wolę Piotrka Brożka bo jednak jest skuteczniejszy nawet w kwestii dośrodkowań, Paljicowi raz coś wyjdzie na jakiś mecz
warto zastanowić się jednak czy nie zostawić Jirsaka jako prawego obrońcy
do rozbijania murarzy facet byłby zdecydowanie lepszy niż Jovanovic czy Burliga
a Jovanovica wystawiać przeciwko silniejszym drużynom, kiedy nie ma murowania z ich strony
Garguła moim zdaniem w bardziej defensywnej roli też lepiej się sprawdza, w ofensywie brakuje mu takiej formy fizycznej jaką miał w Bełchatowie, mniej wykorzystywany jest jego atut przyspieszania gry
nie mamy drużyny na europejskie puchary, gdzie trzeba opierać się głw. na dobrych tyłach, ale ligę ta drużyna może wygrać w cuglach
na pewno powinien odejść Jaliens, żeby zrobić miejsce dla Głowackiego
oczywiście pozostali, którym wygasają kontrakty też
sprzedać Chaveza bo będziemy mieć za dużo obrońców, a mamy oszczędzać, ogrywać Czekaja, Bunozę i Urygę
z tej zbieraniny na pewno można złożyć drużynę walczącą o mistrzostwo tylko czy będzie nas stać na utrzymywanie Garguły, Meliksona, Ilieva, Brożka, Głowackiego, Pareiki, Genkova na wysokich kontraktach same kontrakty tych graczy to już z 6 milionów złotych, ale chyba nas budżet płacowy nie będzie niższy niż 16-20 milionów
boję się tylko tej wspaniałej rewolucji Bednarzowej
Pawłowski za Meliksona to spadek potencjału o 100%
niestety kluczowym zawodnikiem tej drużyny jest Melikson, który ma parcie na wyjazd, zastąpić go jakimkolwiek Polakiem się po prostu nie da
odejscie Jaliensa, Nuneza, Chaveza, Lameya, Paljica, Bitona, Diaza, mniejszy kontakt dla Sobola i Pareiki to już by chyba była wystarczająca redukcja płac, żeby zrobić miejsce dla Głowy i Brożków, zakładając nawet, że Jaliensowi połowę kontraktu trzeba będzie wypłacić to pewnie z 4 miliony złotych oszczędności
a może jeszcze uda się opchnąć Kirma i w jego miejsce znaleźć innego jeźdźca bez głowy
jeszcze gdzieś Boguskiego i Jovanica (o ile dużo zarabia) na wypożyczenie i jedziemy
czyli na ten moment uważam, że powinniśmy sprzedać Chaveza, Kirma i rozwiązać kontrakt z Jaliensem+ oczywiście wyrzucić tych którym kończą się kontrakty oraz jakoś pozbyć się Boguskiego i być może Jovanica żeby maksymalnie zredukować płace
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 14.04.2012 o godz. 20:00.
|