Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20211
Stary 14.04.2012, 19:05
Widze kolega w formie Fuksem w ostatnich minutach owszem, ale w pierwszej polowie i w duzej czesci drugiej Widzew mial duzo szczescia.

Padaczka lekka, i malo skutecznosci. Zobaczymy co zagra Ruch, bo moze w ogole nie byc zmian w czubie. Oby. Na szczescie Slask gra jeszcze wieksza ch*** i oby tak do konca ligi


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując